TESLİM ve İADE KOŞULLARI

TESLİMAT KOŞULLARI

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmek için çabalıyoruz. Ancak yoğunluktan kaynaklanabilecek durumlarda ürünler için kargo teslim süresi 2-3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Talepleriniz sipariş sonunda, sipariş sırasına göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir. Kargo sürecinde ise yine en geç üç iş günü içerisinde size ulaştırılacaktır. Kargo ücreti alıcıya ait olup kargonun büyüklüğüne göre 15TL – 20TL arasında ücretlendirilecektir. Kargolarınız anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile gönderilecektir.


İPTAL VE İADE KOŞULLARI

Sipariş iptali için talebinizi e-magaza@genclerbirligi.org.tr adresine mail atmanız gerekmektedir. Kişiselleştirilmiş ürünlerinin yer aldığı siparişler hariç, fatura aşamasına geçmemiş siparişlerin iptal talebi kabul edilmektedir.

İade işlemlerinde ise; iade formu nu eksiksiz doldurup imzalayarak, iade etmek istediğiniz ürün/ürünlerle ve fatura ile birlikte siparişinizi teslim aldığınız tarih itibariyle devam eden 14 gün içerisinde aşağıda yer alan adres bilgilerimize YURTİÇİ KARGO ile GÖNDERİCİ ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Karşı ödemeli gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir. İade işlemlerinde ürün/ürünler ile birlikte bu ürün/ürünler’ e ait faturanın da gönderilmesi mecburidir. Aksi takdirde iade işlemi yapılamayacaktır.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, ambalajı açılmamış, hasar görmemiş olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir.

Kişiselleştirilmiş ürünlerin iadesi (isim yazılı forma vs.) ancak yanlış isim ve numara yazılmış siparişler için geçerlidir. Aksi durumlarda iade yapılamamaktadır.

Ürün bedeli iadesi; ürün/ürünlerin iade şartlarına uygun olup olmadığı kontrol edildikten sonra; 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ürün iade bedelinin kredi kartınıza ya da hesabınıza aktarılması bankanıza bağlıdır ve bu sürede şirketimizin tasarrufu yoktur.

Sevkiyat sırasında paket teslimatını gerçekleştiren kurye yanında kargonun açılıp kontrol edilmesi gerekmektedir. Eğer üründe eksik, hata veya herhangi bir zarar var ise kuryeye tutanak tutturarak ürünü teslim almadan tutanağın bir nüshası ile birlikte aşağıda yer alan adres bilgilerimize iadesini sağlamanız gerekmektedir.

“Kontrol sağlanmadan teslim alınan kargolarda oluşabilecek sorunlardan Destek Sportif Hiz. Eğt. ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir.”

İade Adresi: Gençlerbirliği / Destek Sportif Hiz. Eğt. Ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti.
Gençlerbirliği E-Ticaret / İlhan Cavcav Tesisleri Alpaslan Türkeş Caddesi No:6 Yenimahalle/Ankara
Yukarıdaki adresin tamamının iade gönderilen kargonun üzerinde belirtilmesi gerekmektedir.